PSG: данина прихильників Choupo-Moting

[Social_share_button]

Камерунський міжнародний хотів би забити гол в середу. За їхній матч проти Діжона, який розраховував на чвертьфінал Купе-де-Франс, Choupo-Moting позиціонувався в центрі його тренером Томасом Тухелем, а навколо нього - командою Парижа Сен-Жермена. Kylian Mbappé був запропонований вихідний день. Виявляється, вся команда хотіла дати своєму дню наперед шанс забити другий гол у змаганні цього сезону.

Зрештою, він скоріше запропонує вирішальний прохід Томасу Меньє, і глядачі підбадьорять його до насичення.

Звіт команди

Важливий гравець у перемозі Росії ПСЖ (3-0) проти Діжона в Купе де Франс вчора, Ерік-Максим Choupo Motting в черговий раз увійшов до серця любителів Парижа. Держатель з нагоди, камерунський нападаючий носили прихильники, які кілька разів скандували його ім'я в паркових князях. Вирішальний прохід на мету Томаса Меньє на 76e Хвилин завершився запечатуванням нової сторінки кохання між камерунським міжнародним прибуттям цього сезону і паризькою публікою. Таким чином, парк вібрував у ритмі La la la la la, Choupoooooo-Moting ». Це нова модна трубка в столиці, яку перейняла Киліан Мбаппе з боку Парижа. Жест симпатії, який не залишив байдужими років форварда 29. Choupo Motting поїхав привітати парк у кінці матчу. Безумовно, відкриття іншої сторінки, яка поліпшить спортивні показники паризького нападаючого.

Це була не така вечірка, як інші вчора в Parc des Princes. Париж-Сен-Жермен вийшов на півфінали купе Франції проти Діжона (3-0), демонструючи невпинне майстерність, яку, як і очікувалося, клуб столиці дійсно не мав намір випустити ще один національний титул після того, як був ліквідований в Coupe de la Ligue проти Guin-gamp (1-2).

Однак менш очікуваними є пісні на славу Choupo-Moting, які розгойдували Parc des Princes протягом шести-семи хвилин, принаймні у другий період, як данину стану душі чудовий з камерунського центру, який продовжував після фінального свистка і досі резонує сьогодні вранці.

На очах у Діжона "Чупо" не забивали. Він двічі залишив цю роль Ангелу Ді Марії (8e, 28e), а також Томас Меньє (77e). Але Choupo воював, як собака, при втраті м'яча, він намагався запропонувати рішення на підтримку своїх товаришів по команді і навіть смачно подав бельгійському захиснику на третій гол в Парижі, на виході з дуже красивого. гак. Парижани спробували змусити його забити в свою чергу, будь то Меньє (21e), Ді Марія (28e) або Draxler (35e), але він пропустив трохи точності або готовності до Камеруну додати другий гол до свого сезону. У певному сенсі, Choupo-Moting досить добре символізує дух, який Томас Тухел хоче влити в паризьку роздягальню. Вчора, хоча другий період був менш інтенсивним і менш ритмічним, ніж до перерви, ПСЖ Продемонстрував таку ж відданість, таку ж рішучість і той самий апетит до перемог, як і в його попередніх виїздах.