Чикаго Файр - Сіетл Саундерс ФК - Звіт з футбольного матчу - 16 Березень 2019 - ESPN

[Social_share_button]

Йордан Морріс, Ніколя Лодейро і Рауль Руідіаз кожен мав гол і прохід, як Сіетл Саундерс продовжив свій гарячий старт з 4, вигравши 2 проти Чиказького вогню в суботу вдень.

Воротар Віктора Родрігеса Стефан Фрей також врятував 10, включаючи сім в першому періоді, коли Фрей допомагав захистити лідерство 2-0 над Сіетлом

Рахем Едвардс і Фабіан Херберс забили за вогонь (0-2-1), в той час як воротар Девід Оустід зробив три економити.

Звуки відкрили рахунок у восьмій хвилині. Руїдіаз скористався чиказьким оборотом на своїй стороні, вигравши навколо дворів 35 і поставивши Морріса на правому крилі, де побив захисника, перш ніж відправити прохід глибоко до глибини воротаря Гол для Родрігеса. публікує і ставить опікуна в порожню мету

Морріс підняв рахунок на 2-0 в хвилину 15e, пройшовши від Lodeiro до верхньої частини вікна, щоб відокремити двох захисників і розбити гол на вигнаний. Це був третій гол сезону для Морріса, який пропустив весь сезон MLS 2018 з травмою коліна.

Лодейро переправив штрафний удар у 49e хвилині, щоб довести рахунок до 3-0 після того, як захисник Fire Марсело споткнувся до Родрігеса. верхній частині штрафного майданчика.

Чикаго прорвалася в 56e хвилину. CJ Sapong приймає дотик Przemyslaw Frankowski і ходить по правому крилі до кінця лінії. Центр Сапонга знайшов Едвардса без позначки у верхній частині штрафного майданчика і поклав заголовок у верхній правий кут сітки, надавши Фрей нічого не заощадити.

Херберс, що прийшов на заміну У хвилині 71e, стрілець відкрив вогонь у ворота 84e, забивши свій власний відскок, але Ruidiaz зафіксував перемогу в 88e хвилині, забивши свій шостий регулярний матч, порушити запис франшизи.