Звуки виграють 3th поспіль матч у відкритті матчу, 4-2 проти вогню

[Social_share_button]

BRIDGEVIEW, Ill. (AP) - Віктор Родрігес і Йордан Морріс кожен забив голи в першому періоді, і Сіетл забив перші три голи перед проведенням у суботу. Чикаго Файр Третя пряма перемога Sounders на відкриття сезону.

Сієтл (3-0-0), який домінував у 10-3 супротивників цього сезону, мав найкращий початок з 2009.

Родрігес відкрив рахунок на восьмому місці, натиснувши на хрест Морріса всередині ящиків 6. з Чикаго.

Воротар Sounders, Стефан Фрей, мав чудовий перший тайм, отримавши руку Утікача зйомка Немани Ніколича до мети 25e і зануритися в ліву сторону, щоб заперечувати спроба керлінга Пшемиславом Франковським на 41ème

Чикаго (0-2-1) забив у 56th, коли Raheem Edwards повернувся додому з пропуском CJ Sapong [CJ9]. вперше в цьому сезоні був безцільним. Фабіан Херберс додав гол до гола 84th, але Рауль Руідіаз з Сіетла забив гол за дві хвилини пізніше, забивши у своєму восьмому прямому матчі в MLS.