Монако уповільнює ставку Лілля на Лігу чемпіонів з перемогою 1-0

[Social_share_button]

PARIS (AP) - Монако збільшив шанси залишитися на місці і загальмував Додаток Лілль за автоматичне місце в Лізі чемпіонів з виграшею 1-0 у п'ятницю. [19659002] Бразильський нападник Карлос Вініцій кинувся в останню хвилину, щоб підштовхнути Монако до місця 16e французького чемпіонату і продовжувати тиск на Лілль у боротьбі за друге місце.

Третє місце Ліон зменшує розрив до чотирьох очок при домашній виграші проти сьомого місця Монпельє Неділя, після чого обидві сторони мають зіграти матчі 9.

В іншому матчі п’ятниці восьме місце хороший пропустив один останній поєдинок. -гасп зрівняти в розіграші 1-1 вдома з 14-м місцем Toulouse .

Як це часто буває в цьому сезоні, Ніцца грав без центру, визнаного до і в середині Вайлан Кіпрієн відкрив рахунок на півдорозі першого тайму вільним ударом до метрів 30. Форвард Фірмін Мубеле вирівняв на 89-й хвилині Тулузу, яка відходила далеко від небезпечної зони.

Тим часом лідер ліги на ходу Paris Saint-Germain У 17 бали різниці на Ліллі, незважаючи на два матчі менше і ще ближче до іншого титулу після падіння Лілля.

PSG вітає свого гіркого суперника Марсель У неділю, лише титул та Купе де Франс, щоб зосередитися на наступному сюрпризі вибуття Ліги чемпіонів.

Марсель відновив свою форму з моменту приходу нападника Ніцці Маріо Балотеллі. Він забив п’ять голів у семи іграх, щоб допомогти клубу закінчитись четвертим.