Ньюкасл виграє 2-2 нічию в Борнмуті з пізнім краєм

[Social_share_button]

BOURNEMOUTH, Англія (AP) - Вінгер Ньюкасла Метт Річі залучили нічию проти свого колишнього клубу в суботу, щоб забезпечити нічию 2-2 Борнмут в Прем'єр-лізі.

Міжнародний Шотландія хто залишив Борнмут у 2016, розв'язав м'яч за півкілець після додаткового часу.

Друга половина короля Джошуа Двічі, здавалося, дозволила вишні повернутися після Соломон Рондон дав перевагу гостям зі штрафного удару в першому таймі.

Нічия приносить два клуби ближче до виживання, з Борнмутом Едді Хоу в 12 точках Борнмута.

Рондон відкрив рахунок в першому матчі в першій половині, коли підписали запис Мігель Алмірон був заблокований з поверхні і заблокував вільний удар верхній кут 25 метрів (метрів).

Гі Через три хвилини після перезавантаження Нг зрівняв пенальті, коли Федеріко Фернандес зробив помилку на Натана Аке в кутку. Король подумав, що він забив перемогу за дев'ять хвилин до перерви, коли його заміна, Домінік Соланке, зайняв простір перед тим, як віддати м'яч норвезькому збірному, щоб забити перший гол у кутку за свій шостий гол. в п'яти домашніх іграх. 19659002] Але Ньюкасл врятував момент, коли Річі мав певну зв'язок з Правий хрест ДеАндре Йедліна .