Wolverhampton Wanderers - Манчестер Юнайтед - Звіт про футбольний матч - 16 Березень 2019 - ESPN

[Social_share_button]

"Волки" ліквідували "Манчестер Юнайтед" з Кубка Англії у чвертьфіналі, вигравши 2-1 у Molineux, щоб претендувати на півфінал.

Перші дві половини мали короткий шанс, але Вольфс майже дойшов до першого гола, тільки перед перервою, коли Серхіо Ромеро був змушений залишити мету утримання Diogo Jota пораненим.

Ромеро називали на початку другої половини. Замість нього виходить інший удар. Raul Jimenez залишили вказівний удар від кутового воріт.

Wolves знайшов би їхню першу гру заслужене після 70 протоколу коли Jota різав лівий фланг та вибрав Jimenez, хто повернувся та вистрілений Romero щоб взяти рахунок до 1-0.

Через кілька хвилин, Jota подвоїла свинцю Вовків на півзахисниках, заглушивши захисника Люка Шоу, потім стріляючи поблизу посади за безпорадним Ромеро. [19659002] Юнайтед мав червону картку для захисника Віктора Лінделофа, який перевернув VAR, і Маркус Рашфорд забив гол у поєдинку, але залишилося мало часу для відновлення, і вони вперше втратили другий послідовний збиток. з того часу, як Оле Гунар Сольскьяер став керівником у грудні.

Наприкінці дня, це була заслужена перемога для Вовків, які домінували у першому таймі і домінували у другій, щоб продовжити свої домашні поразки до семи ігор у всіх змаганнях.

"Вовки досягли чергової перемоги на Кубок після того, як вибили" Ліверпуль "у третьому раунді і тепер отримають півфінал на" Уемблі ", щоб додати до їх багатьох головних моментів надзвичайно першого сезону в Прем'єр-лізі.