Ювентус програє 2-0 в Генуї в 1ERE поразці сезону

[Social_share_button]

МІЛАН (AP) - Без Кріштіану Роналду Ювентус впав до першої поразки сезону, вигравши 2-0 в Генуї в неділю.

Заступник Стефано Стураро, якого Ювентус продав у січні після тривалої травми, забив дві хвилини після виходу з лави для свого дебюту в Генуї, а Горан Пандев опечатав результат.

Це була перша поразка Juve з квітня, але Bianconeri були все ще там. мати вирішальну перевагу у верхній частині таблиці. Вони мають очки 18 попереду Napoli, який приймає Удінезе на другому місці.

Генуя виграла очки 10 попереду зони виходу.

Роналдо навіть не був включений до складу команди, оскільки гравець 34 був винагороджений. решту після хет-трику у вівторок проти Атлетико Мадрид, який бачив, як Ювентус закрив свій дефіцит першого разу, щоб досягти чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Декілька інших гравців «Ювентусу» також відпочивали.

Штраф пройшов через півгодини. Жуао Скасувати Гандбол, але арбітр відмінив рішення після візуалізації події на моніторі біля краю поля, оскільки він спочатку уникнув рукою гравця з Генуї.

Пауло Дібала подумали дати Ювентусу Ювентусу. Тренер був на початку другого тайму, але гол був поза грою.

Гол був остаточно присуджений до 72e хвилини гравцем, який був, мабуть, найменш ймовірним забити, як Sturaro покинув штрафний, щоб забити свій перший гол. протягом трьох років.

Пандев тренує в другому голі Генуї, дев'ять хвилин від кінця, щоб розв'язати місцевих шанувальників.

Мілан вітає "Мілан", який пізніше в матчі з дербі, тільки один пункт розділяє дві команди. є відповідно третім і четвертим.