Ювентус програє 2-0 в Генуї в 1ERE поразці сезону

[Social_share_button]

МІЛАН (АП) - Без Кріштіану Роналду Ювентус впала до своєї першої поразки в сезоні, вигравши 2-0 у Генуї у неділю.

Замінник Стефано Стураро, який був проданий Ювентусом у січні після тривалої травми, забив дві хвилини після того, як пішов з лавки для дебюту в Генуї, а Горан Пандев запечатав результат.

Це була перша поразка Юве з квітня, але Біанконері все ще були там. мати вирішальну перевагу вгорі таблиці. Вони мають 18 очки попереду Наполі, який приймає Удінезе на другому місці.

Генуя набрала 10 очок попереду зони вильоту.

Роналду навіть не включали до складу команди, оскільки гравця 34 отримали нагороду. відпочинок після хет-трику у вівторок проти Атлетико Мадрида, який бачив, як "Ювентус" закрив дефіцит першої ліги, щоб дійти до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Ще кілька гравців "Ювентуса" також були в спокої.

Штраф пройшов через півгодини. Жуао Скасувати гандбол, але арбітр скасував це рішення після того, як візуалізував інцидент на моніторі на краю поля, оскільки він спочатку втік за руку гравця з Генуї.

Пауло Дібала думав, що віддав Ювентус Ювентусу. Тренер був на початку другого тайму, але мета була поза грою.

Гол був нарешті присуджений на 72e хвилині гравцем, який був, мабуть, найменш забитим, коли Стураро покинув штрафний майданчик, щоб забити свій перший гол. за три роки.

Пандев пробиває у другому голі Генуї, дев'ять хвилин з кінця, щоб розв'язати місцевих вболівальників.

Пізніше "Мілан" зустрічає "Інтер" у матчі дербі, в якому лише одна очка розділила дві команди. є відповідно третьою та четвертою.