DC United проти Реальний Солт Лейк - Звіт з футбольного матчу - 16 Березень 2019 - ESPN

[Social_share_button]

Уейн Руні Перші три голи сезону привели до DC United до домінуючої 5-0 перемоги над Real Salt Lake в суботу.

Це був перший хет-трик Руні в МФУ. П'ятий гол з моменту приєднання до DC United минулого липня. Голи Руні 15 у джерсі з ДК були виграні вдома.

Лукас Родрігес et Улісес Сегура також забив за "Юнайтед", забивши 22-4.

Крім атаки, DC United залишалася єдиною командою MLS, яка не дозволила досягти мети в цьому сезоні. Воротар Біл Хамід потрібно лише дві зупинки, щоб записати свій третій послідовний закриття.

- Комплекти MLS на треку Лос-Анджелеса

До останнього сезону, DC United тепер має регулярну гру на регулярні хвилини 372. DC United також непереможний на своїх останніх іграх 13 регулярного сезону.

RSL, можливо, мали можливість дозволити лише п'ять голів у нічний кошмар для відвідувачів. Солоне озеро було скорочено до дев'яти, як Джефферсон Саваріно et Марсело Сільва обидва були викинуті на червоні картки.

Саваріно був нагороджений бездоганним червоним в першій половині часу зупинки, після його випадкового удару по обличчю Лучано Акоста , Сільва отримав друге бронювання матчу в хвилину 67e

Перший рахунок Руні прийшов на хвилині 34e. Огляд відео показав, що провина Сільви Пол Арріола стався тільки всередині рамки, провівши постріл у вільний гол ДК.

На 41e хвилині, захисник Леонардо Яра прийшов приєднатися до гри і змусив продати на винос. Потім Джара зробив хороший хід перед відкритим «Руні», який встиг побити удар по воротах Нік Рімандо .

Ще більш чудові пропуски забили третій гол DC Acosta Молодший Морено відкрився на протилежній стороні штрафного майданчика RSL, а Морено перетнув спереду, щоб тягнути Руні за рахунок.