Торонто - ФК Революція Нової Англії - Звіт про футбольні матчі - 17 mars 2019 - ESPN

[Social_share_button]

Джозі Алтідор Забив переможний гол в хвилину 80e, щоб привести ФК Торонто до спірної перемоги 3-2 над революцією Нової Англії в неділю ввечері.

Альтідор, який грає вперше з тих пір, як пройшов операцію на гомілковостопному суглобі п'ять місяців тому, вступив у гру на хвилині 68e з рахунком, рівним 2-2. Американський міжнародний гравець набрав 12 хвилини пізніше завдяки проходженню від Джастіна Морроу вище шестиметрового бару, стріляючи в воротаря Реверсу Дайвера Бред Найтон правильно

Айо Акінола мали мету і допомогу і Джордан Гамільтон святкували свою річницю 23th з метою для Торонто, який відкрив сезон MLS двома перемогами лише другий раз в історії команди. Джей Чепмен додав два пропуски Алекс Боно зробив дві зупинки

- Руні робить свій перший хет-трик MLS, в той час як DC United перемагає Real Salt Lake

Carles Gil позначили дві цілі революції.

Нова Англія відкрила сезон з 1-1 нічия проти FC Dallas, перш ніж програти Колумбус екіпажу SC. 2-0, Гіл взяв свій перший свинець сезону в дев'ятій хвилині на штрафному ударі.

Оцінка була встановлена, коли захисник Кріс Мавінга був викликаний, щоб повернути нападника , Тіл Банбері біля лівої сторони штрафного майданчика

Торонто зрівняв п'ять хвилин пізніше перший гол своєї кар'єри MLS для Акіноли. Американський молодий американський міжнародний, у віці 19, ріже верхню частину штрафного майданчика з лівого боку і робить постріл з правої ноги в протилежний кут ворота.

Торонто взяв лідерство 2-1 незадовго до того, як Гамільтон потягнув глибокий прохід від Чепмена у правій частині сітки. Мета була сенсаційною в кулуарах, коли бос Reversal Бред Фрідель ясно висловив незадоволення рішенням VAR, щоб дозволити гол, навіть якщо Чапмен виглядав поза грою.

Організація арбітрів підтвердила Джефф Карлайл з ESPN після того, як Антоніо Деламеа спробував Чепмена перехопитися під час перехоплення пасу: "Дія захисника вважається навмисною грою м'яча, яка скасовує положення поза грою. "

Після матчу Бредлі визнав, що суддя правильно назвав заявника. До букви закону він ще не погодився з рішенням.

"Ми обговорювали, як зараз трактується позаштатне правило, суддя зробив правильний вибір", - сказав Бредлі після матчу. "Я не думаю, що хтось любить те, як зараз тлумачиться закон." Для мене це має бути поза грою.

- Але ми були не на тій стороні. Ось що це таке. З того, що я розумію, суддя зробив правильний вибір, але для багатьох гравців, багато тренерів, це дивний спосіб інтерпретувати правило. "