Футбольна ліга 1 - L1: PSG прощається, ОМ відшляпав! - FUNT 01

Парк князів.

PSG - OM: 3-1.

Цілі: Mbappé (45e + 2), Di Maria (55e, 66e) для PSG; Жермен (46e) для ОМ.

Вигнання: Манданда (62e) для ОМ.

У класичній лізі 1 Париж Сен-Жермен вкотре ввів свій закон про Олімпік-де-Марсель (3-1).

Це зіткнення двох історичних суперників з чемпіонату Франції провели всі обіцянки, з голами і червоною карткою. У п'ятнадцяти хвилинах гри Ді Марія подумала відкрити знак, але його мета була відкинута ВАР за офсайд (16e). Як і в першому матчі, чоловіка називали Мбаппе Мбапе, француза забив удар з правого боку на службі Di Maria після паризького лічильника після кута OM (1-0) на 45e + 2).

За винятком того, що після повернення роздягальні, Жермен заспокоїв парк, вирівнявши після хорошої роботи Ocampos лівий бік (1-1 46e). Але ПСЖ довго не тряслося, тому що Ді Марія давала перевагу своїй команді з прекрасним пострілом зліва (2-1 до 55e). Після години, Mandanda отримав червону картку для відволікання м'яча з коробки (62e). Тоді Марсель зазнав подвійного штрафу, оскільки Ді Марія двічі забивала наступний штрафний удар (3-1 66e). У овертаймі Мбаппе пропустив свій пенальті проти Пеле (90e + 4), але це не змінило кінцевого результату.

З цим успіхом (3-1), клуб столиці збільшує свій лідерство в L1, LOSC відводиться до двадцяти одиниць з ще одним матчем. Між тим, О.М., який не продовжує свою безперервну серію, продовжуючи тривалий період нестачі проти ПСЖ, спрацював невдало. OL, переможець проти MHSC раніше, сьогодні має шість очок попереду на подіумі.