Реал Бетис - Барселона - Звіт з футбольного матчу - 17 Березень 2019 - ESPN

[Social_share_button]

Ліонель Мессі привітали прихильників опозиції в неділю після видатного переходу в перемогу 4-1 в Барселоні над Real Betis. Каталонці мали 10 очки вперед у верхній частині таблиці ліги з матчами 10

Напередодні Атлетико Мадрид був побитий 2-0 на Athletic Bilbao Мессі. Мессі почав зі штрафного ударом зі штрафного у верхній кут мережі на хвилині 18e. 19659002] Аргентина ставить Barca ще більш комфортно з новим ударом в кінці першого періоду, закінчуючи прохід назад Луїс Суарес як два південноамериканські нападники пробиваються через оборону Бетіса. Ліонель Мессі став зіркою перемоги 4-1 в Барселоні над Betis. Фото якості спортивного зображення / Getty Images

Уругвайський нападаючий Суарес пропустив кілька можливостей, але нарешті отримав нагороду за живий виступ з голом у 63e хвилині, танцюючи до чотирьох гравців Betis на сліпучо

Лорен Морон забив гол у Бетисі на 82 хвилині, але Мессі вперше відреагував щедрою лобкою поза перекладиною, щоб завершити трійку, а шанувальники Бетіса відповіли на прізвище аргентинця

Це було досить домінуючою діяльністю лідерів Ла-Ліги, які в листопаді помстилися за поразку 4-3 у родині від Betis і привели їх до 66 балів після матчів 28, в той час як Atletico має очки 56 і третій. Реал Мадрид має 54.

Але в кінці матчу були бар'єри для Барси. Суарез, очевидно страждаючий, мав бути вилікуваний після того, як був поранений в щиколотку.