FC Cincinnati виграла першу гру в MLS вдома

[Social_share_button]

CINCINNATI (AP) - Аллан Крус et Матьє Деплань У другому півріччі вони розбили два хвилини ФК Цинциннаті виграв свій перший матч MLS в будинку Портланд 3-0 Неділя

Кендалл Вастон Перший гол ФК Сінсі забив на ХНУМКСУ хвилині 15e на шляху додому Леонардо Бертоне Вільний удар перед натовпом глядачів 32 250 на стадіоні Nippert, включаючи комісара MLS Дон Гарбера.

Крус забив на постріл назад п'яти протягом 61th день. постер. Через дві хвилини, Deplagne закінчив зайняту послідовність з новим напрямком.

Команди розширення MLS тепер мають 9-6-2 у своїх перших домашніх іграх.

Воротар "FC Cincy" Спенсер Ріші відмовився від стрільби з близького діапазону Dairon Asprilla на задньому посту на куті. Портлендський захисник Larrys Mabiala отримав жовті картки в першій половині зупинки і 70e для Timbers (0-2-1).

Нападаючий Цинциннаті Fanendo Adi хто втратив чотири. - Більше двох років у головній ролі з Портлендом, перш ніж торгуватися в липні, він поділився своїм вітальним словом зі своїми колишніми товаришами по команді перед грою.

FC Cincy (1-1-1) заробив свій перший бал минулого тижня, відновившись в останніх хвилинах розіграшу 1-1 проти захисту чемпіона MLS Cup Atlanta United.