LAFC проти .. Портленд Тимберс - Звіт футбольних матчів - 10 березня 2019 - ESPN

[Social_share_button]

Карлос Вела Забив один гол і дві передачі в неділю, в той час як LAFC залишився непереможним протягом перших двох тижнів сезону MLS, 4-1 виграв відвідини Портленда.

Марк-Ентоні Кей Крістіан Рамірес et Адама Діоманда також забивали голи для LAFC. Діоманде забив гол у другій грі поспіль.

Джеремі Ебобіссе Забив для Timbers, хто не втратив їхню перемогу після того як виходити з Colorado у 3-3 tie перемагають. Портленд грав у минулу хвилину 18 неділю, плюс додатковий час, з гравцями 10 після Дієго Чара був виключений за свою другу жовту картку.

LAFC взяв лідерство у 1-0 у 14th хвилині, коли кут Vela відмінно впав на голову Kaye, який привів свою першу гру сезону до верхнього лівого кута воріт. Кей, який пройшов операцію на щиколотках минулого сезону, вперше забив з 3 в липні минулого року.

Timbers були рівні 1-1 на 29e хвилині, коли Ebobisse забив гол \ t Дієго Валері вперед пострілу мети LAFC. Ebobisse побив захист, щоб дати голові воротаря Тайлер Міллер .

Голи Раміреза проскочили до перерви Йорданія Харві після того, як Вела підготував гру з переходом до крила. Ні Харві, ні Вела офіційно не отримали асистувань, оскільки пропуск Харві, здавалося, прокотився, коли Рамірес прибув.

Діоманда увійшов до 63th хвилини і дав загальну кількість пострілів менше ніж через дві хвилини, після ідеального кросу. з Вели на правій стороні б'є воротаря і залишає зяючу сітку.

Через дві хвилини, Вела сам забив гол, коли впіймав пас з Діоманди і забив лівою ногою з правого боку воріт. Це був перший в сезоні Вела, який очолив команду в голах (14) і допомагав (13) минулого сезону.

Портленд має дві гри на 12 послідовних перегонах на відкриття сезону. закінчили на реконструкції свого стадіону вдома. Третя гра дорожньої поїздки Timbers відбудеться наступного тижня, як частина першої в історії домашньої гри FC Cincinnati.