Інверсне чемпіонат світу: Німеччина виграє, Хорватія бореться

[Social_share_button]

Німеччина перемогти знову і Хорватія боротьба. Чемпіонат світу виглядає як минула ера

Після року проблем на місцях - і принижень - нова Німеччина нарешті починає виглядати старою Німеччиною. Грит, рішучість і переможець на 90e хвилині Ніко Шульц заробив німців перемогою 3 на 2 над довірою Нідерландів до Нідерланди у відбірковому матчі на Чемпіонат Європи.

ця молода команда », - сказав німецький тренер Йоахім Леу. «Я можу жити з критикою. Я знаю, що таке наш потенціал. "

Хорватія мала тінь стійкої команди, яка досягла фіналу чемпіонату світу в липні після втрати 2-1 проти Угорщини в Будапешті , Тренер Златко Даліч може викликати плутанину в обороні Хорватії в групі, де чотири команди змагаються за два відбіркові матчі за Євро 2020.

До того ж, в Уельсі почався з близького виграшу Словаччина в той час як Бельгія et Польща виграли хороші перемоги.

ОХОРОНА ГЕРМАНІЇ

Зіткнувшись зі старим суперником Нідерландів втретє за півроку, Німеччина скористалася його помстою.

Нідерланди побили Німеччину 3-0 в Амстердамі в жовтні і виграли нічию в останню хвилину в другому матчі. Ці результати послабили Німеччину на перше місце у Лізі Націй першої ліги - подальше збентеження після катастрофічної кампанії 2018 World Cup, коли вона не змістилася з груп.

Голландці відновлюють 2-0 в групі C.

"Ми не контролювали м'яч, і якщо ви не можете чинити тиск, гра відкривається і ви бачите, що вони мають неймовірних нападників", Нідерланди. - сказав тренер Рональд Куман.

Німеччина виграла шість змагальних матчів без перемоги після перемоги у Швеції на чемпіонаті світу.

Виклик Льова зараз полягає в тому, щоб зберегти імпульс - виграш проти Швеції тоді був сприйнятий як заслужений поштовх після поганого пробігу. Світанок швидко виявився помилковим, коли Німеччина швидко втратила свої сили Південна Корея і різко впали в Кубку світу.

Наступний суперник Німеччини, в Білорусі 2 програв 1 проти лідера групи Північна Ірландія який виграв свою другу групову гру поспіль з голом на 87e хвилини Джоша Магенніса.

Хорватия скрип

Через вісім місяців після досягнення фіналу чемпіонату світу Хорватія

Оборона Хорватії іноді була переповнена впливовою угорською командою, поступившись голом проти рішучого проходу, який очолив Балаш Джудзак, а другий після панічної оборони.

З програш до фіналу чемпіонату світу в Росії Франція результати Хорватії були надзвичайно суперечливі.

Поразка облицювання 6-0 Іспанія в Лізі Націй, перемога 3-2 над Іспанією незабаром після перемоги 2-1 у четвер \ t Азербайджан висвітлили блискучі моменти Хорватії та її вразливість після втрати ключових гравців через її міжнародні пенсії та травми.

Раніше в цій же групі, перша міжнародна мета Даніеля Джеймса дала Уельсу лідерство після п'яти хвилин після Словаччини, перш ніж зберегти свою перемогу 1-0.

"Це був ідеальний початок", - сказав тренер Уельсу Райан Гіггз, і він похвалив Джеймса, чоловіка, який був у віці 21. "Це талант, і коли у вас є такий жорстокий темп, ви є загрозою на кожному рівні".

Хорватія, Угорщина, Уельс і Словаччина прив'язані до трьох очок у групі E. Останній Азербайджан не має очок.

Століття небезпеки

Сто ігор для Бельгії та Еден Хазард все ще небезпечно.

Хазард забив свій 30th кар'єрний міжнародний гол за столітню річницю проти Бельгії Кіпр , Michy Batshuayi закінчив з воротами і пропуском, коли Бельгія пройшла повсякденну перемогу і залишилася випереджаючою групою з шістьма очками.

Валенсія Нападаючий Денис Черишев забив два голи і підготував Ла Росія повернувся від початкової поразки проти Бельгії в четвер з розбиранням 4-0 Казахстан .

Ще в жалобі за поразку, що постраждала в Казахстані, в Шотландії Шанувальники мали небагато, щоб відсвяткувати, як їхня команда боролася за перемогу 2-0 Сан - Маріно найнижча команда у світі. Шотландія, яка після 1996 не претендує на титул чемпіона Європи, все ще впевнена в грі в плей-офф завдяки результатам Ліги Націй.

POLOGNE ПОВИННІ ЗНОВУ

Польща бере контроль над групою G. Послідовні перемоги, політ Латвія 2-0, час надії на кваліфікацію Австрії вже є сумніви.

Латвійський воротар Павельс Штейнборс зробив серію вражаючих заощаджень до того, як Роберт Левандовскі зірвався в глухий кут 76e. Каміль Глік забив ще одну голову через вісім хвилин.

Австрія поступилася свинцю 1-0, програвши 4-2 проти Ізраїлю і пов'язана з Латвією на дні групи. відкриття двох ігор. Еран Захаві забив хет-трик, оскільки Ізраїль відзначив свою першу перемогу проти Австрії з 20 років тому.

Північна Македонія пов'язана з Ізраїлем на чотирьох пунктах після того, як за допомогою 1-1 Словенія .