Спортинг Канзас-Сіті - Сіетл Саундерс - Футбольний звіт - 26 травень 2019 - ESPN

Джонні Рассел Забив хет-трик, щоб допомогти Спортинг Канзас-Сіті взяти сім ігор переможну серію з 3 перемогу 2 над відвідуванням Сіетла Sounders в неділю.

Команди, об'єднані за три голи за вісім хвилин Після перемоги SKN з 2-0 на перерві, Рассел забив перший гол у хвилині 29e в прямій лівій нозі. Ніколас Хаслер оволодіти повітряною кулею з приємним залпом у своїй половині руки. Він годувався Йохан Кроізет на правому фланзі. Croizet бився з Кімом Кі-Хі за м'яч, взявши під контроль і давши Расселу ідеальну позицію для свого п'ятого гола року в лівому кутку.

Рассел отримав подвійний результат у першій хвилині першого тайму. Час зупинки. Ілі Санчес годував його без нагляду на 15 дворі середнього поля на правій стороні. Рассел пробився до ворота, провівши через чотирьох захисників, перш ніж відправити іншого бомбардира з лівої ноги перед воротарем Сіетла. Стефан Фрей розташований недалеко від штрафного майданчика.

Рауль Рудія Потягнувся за Сіетл на 63th хвилині. Кельвін Леердам додає хорошу кулю Метт Беслер в районі тягнути назад, тягнучи воротаря СКК Тім Меліа цілей. Лердам подав Руїдіаз, який кинув його в сітку.

Рассел відповів через п'ять хвилин. Келін Роу знайшов його непоміченим у правій частині штрафного майданчика. Рассел грав ліву ногу лівої ноги перед Фрей за свій перший хет-трик як член СКК.

Сіетл (7-2-5, пункти 26) не залишать спокійно. Leerdam забив на голові кутовий удар на 71e хвилину, перший гол, пропущений Sporting в цьому сезоні.

Спортивні Канзас-Сіті (3-4-5, 14 points) забили свій рекорд 0-3-4 в останніх семи матчах MLS, в той час як Сіетл був непереможним в останніх шести матчах (2-0-4).

Спорт може бути знову без Беслера. У своєму другому матчі з чотирьох ігор з напруженим підколінним суглобом він отримав травму в хвилині 78 після ще одного травми підколінного суглоба.